*Beautiful Miracle* 2

Beautiful Miacle* 2 - 5. díl

19. března 2013 v 19:30 | Lůca:D*
Tak vám přidávám další díl.. prosím komentáře netýkající se tohohle článku jinam. Děkuju :)
Doufám, že se bude líbit.. Byli i lepší no :D

Beautiful Miacle* 2 - 4. díl

10. března 2013 v 17:45 | Lůca:D*
Tak když už je ta neděle :D
"Dobré ráno" probudil mě s polibkem. Oči jsem nechala zavřené a jen jsem se usmála. Pootevřela jsem jedno oko a po chvilce i druhé.
"Kolik je ?" zeptala jsem se unaveně. Promnula jsem si oči a zaostřila jsem na Harryho, který ležel těsně vedle mě.
"Půl osmí" pousmál se. Nevěřila jsem to mu, že mě budí v půl osmí. To mám většinou ještě půl noc.
"Půl osmí ? Zbláznil jses ?" bpuchla jsem do něho. Zasmál se. "V životě už tohle nedělej !" otočila jsem se na druhý bok a zavrtala jsem se do peřiny. Snažila jsem se usnout, ale u dveří zvonil zvonek.

Beautiful Miacle* 2 - 3. díl

23. února 2013 v 20:09 | Lůca:D*
Prosíím čtěte.. Když si to přečtěte napište koment. Jinak všechny ostatní komentáře třeba o článek níž, ale komentáře, které se netýkají tohohle článku sem nepište ! Děkuju :)
Čtětéé ! :)
Ráno jsem měla nepříjemný budíček. Nejen že byl v šest hodin ráno, ale byla to mamka. Nebyla jsem připravená na její návštěvu. Celý dům byl jako, kdyby tam vybouchla bomba.
Máma mě do slova vykopala z postele a já pod jejím dohledem musela uklidit celý svůj palác, až se lesknul. Po dvou hodinovém uklízení jsem byla naprosto vyčerpaná a proč, že jsem to uklízela já a né lidi, které na to mám ? Mamka chce, abyh žila normální život a normálně dospívala. Její slova 'Zpívat můžeš, ale zbytek života budeš mít normální !'. Nenávidím to !
V děvět hodin tu už bylo moje auto přichystané k odjezdu do studia nahrávat. Oblékla jsem se, trošku jsem se nalíčila, obejmula jsem mamku a vyletěla jsem z domu, aby auto nemuselo dlouho čekat.

Beautiful Miacle* 2 - 2. díl

11. února 2013 v 21:09 | Lůca:D*
Prosíím čtětéé ! ;)
"Vstávej lenochu !" pištěla Emily a skákala mi po posteli. Oslnilo mě denní světlo, které pronikalo z okna do pokoje. Zaostřila jsem na Emily, která právě předváděla tanec, který dělá jen, když se jí něco opravdu povede a když má velikou radost.
"Tak, co se stalo ?" řekla jsem znuděně už jejím tanečkem, který mě v duchu však rozesmával. Posadila se vedle mě na postel a zpustila.
"Niall mě požádal o ruku." zapištěla tak hlasitě, až jsem neslyšela na jedno ucho.

Beautiful Miracle* 2 - 1. díl

27. ledna 2013 v 15:47 | Lůca:D*
Divnej začátek :D a vlastně, když to čtete znovu uvědomíte si, že je to nehorázná blbost a musíte se zasmát jako já ! :D Baví mě to a to je hlavní !
Jinak nedokázala jsem si představit, abych Justina vynechala z jediného dílu, tak už je v tom prvním ! :D
Nasedla jsem do auta a jakmile jsem se připoutala rozjeli jsme se. Znamenalo to, že jsme byli na cestě k Emily. Isabell se s rodiči odstěhovala do Evropy, přesněji do Londýna a s AnnJay jsme se od jejího odjezdu přestali výdat. Nyní je moje nejlepší kamarádka Emily. Seznámili jsme se přes One Direction, je přítelkyně Naila a je neuvěřitelné jak moc mi rozumí.
 
 

Reklama
Děkujeme za návštěvu :)