*Beautiful Miracle*

*Beautiful Miracle* - 35.díl - THE END

13. ledna 2013 v 18:49 | Lůca:D*
Pozdě večer mi přišla SMSka od Justin. Psalo se v ní: Promiň.. Svojí žárlivost nedokážu ovládat !
Neodpověděla jsem mu. Jen jsem s pocitem, že už se nezlobí usnula.

*Beautiful Miracle* - 34.díl

5. ledna 2013 v 19:19 | Lůca:D*
Tak je tu předposlední díl.. Čtěte a pište názory.. Snesu jakoukoliv kritiku ! :)
35. díl mám už napsaný (skoro :D) ještě paár vět ;)
Po deseti minutách Kenny dorazil. Měl za sebou, dva namakaný týpky, no jedním slovem GORILY. Nemohla jsem se vyvarovat malému uchehnutí. V tu chvíli mě napadalo, že kdyby mi Justin dneska ráno posadil do kuchyně tohle všechno velký stvoření, že bych už tak nemachrovala, ale na místě by to semnou šlehlo.

*Beautiful Miracle* - 33.díl

3. ledna 2013 v 14:50 | Lůca:D*
Tak je tu další díl.. Předešlý si nikdo nepřečetl, což mě moc mrzí, ale život jde dál ! :D
! Čtěte ! :) prosíím
jinak pod článkem je opět anketa.. ;)
---
mám už napsanej 34. ! :P
Probudila jsem se do nového dne. Slunce mi svítilo do pokoje, jakoby říkalo, že je čas vstávat. Promnula jsem si oči a vyskočila jsem z postele.
Seběhla jsem po shodech dolů do kuchyně, kde na mě čekala snídaně a nejen ta. Na židli seděl velký chlap tmavé pleti.

*Beautiful Miracle* - 32.díl

29. prosince 2012 v 22:32 | Lůca:D*
Po dlouhéé době je to tady zase ! :D jak už jsem říkala, bude pomalu konec tak do 35. dílu byh to viděla.. Pod článkem je znovu anketa !
Už jsem se chystala nastoupit do auta, kterým mě měl Scoott odvézt na oběd s Justinem, když v tu chvíli mi přišla SMSka: Promiň.. Něco mi do toho vlezlo. Vynahradím ti to ! Odpověděla jsem: To nevadí, tak teda až večer :( Jasně, že mi to vadilo, ale to mu psát nebudu. Zřejmě není jen můj. Zachvíli přišla další: Zlobíš se ? už jsem neodpověděla.

*Beautiful Miracle* - 31.díl

17. prosince 2012 v 17:49 | Lůca:D*
Ahooj.. Jsem nemocná.. Normální člověk by jásal, že nemusí do školy, ale já asi hold nejsem normální.. Popravdě plánuju, že půjdu do školy aspoň v pátek..
To je, ale jedno.. Plánuju, že tak do pěti dílu bude konec této "úžasné" fanfiction.. Kdyby jste měli zájem, což já doufám :DDD, tak bych buď začala psát novou nebo pokračování téhle něco jako Beautiful Miracle 2 a nebo obojí :D Koment plíís..
Probudila jsem se do nového dne s příjemný pocitem. Všechno je v pořádku a já se nemusí strachovat o to, co bude, protože mám jeho a to je tak všechno, co k životu potřebuji.
Vstala jsem z postele a vyšla jsem ze svého pokoje. Domem se linula vůně, která mi byla známa. Jen v tu chvíli jsem si nemohla vzpomenout jaká, že to vůně je. Zamířila jsem do kuchyně a spatřila jsem Justina stojícího u sporáku.
"Dobré ráno." pousmál se. Úsměv jsem mu oplatila. Sedla jsem si k jídelnímu stolu a kochala jsem se Justinovou krásou.
"Co dneska podniknem ?" zeptala jsem se.
"Dneska nemůžu. Nahráváme a pokud vím ty budeš mít také na pilno !" odpověděl stručne. V mém životě je spousta věcí, které nevím jako třeba, co mám v plánu.
"Čistě teoreticky.. Kam že se dneska chystám ?" zasmála jsem se.

*Beautiful Miracle* - 30.díl

1. prosince 2012 v 18:49 | Lucinka:-*
Další díl je tu.. Zase prosím, přečtěte si to.. :D Jinak prosím komentáře, které se netýkají tohodle článku, tak pište jinam..
Nikdy jsem necítila takovou bolest. Cítím úzkost a samotu. Celou noc jsem se snažila usnout a nemyslet na něj. Nemyslet na to, co napsal.. prostě vypnout. Nešlo to ! Myslela jsem na to, jak má nádherně hnědý oči, na jeho krásný úsměv a na to všechno o co jsem přišla.
Probrala jsem se z přemýšlení a pomalu jsem našlápla na studenou podlahu. Postavila jsem se celými chodidly na zem a rozešla jsem se. Otevřela jsem bílé dveře od mého pokoje a sešla jsem schody. Zastavila jsem se v kuchyni, nasypala jsem si cerealie do misky a zalila jsem je mlékem.
Bez duše jsem seděla u jídelního stolu a nimrala jsem se v cereáliích. V tu chvíli zazvonil zvonek u dveří. Honem jsem yystřelila ze židle. Mamka se Scooterem včera přisli pozdě v noci a zaslouží si pořádný odpočinek. Nechci, aby je nějakej blbeček vzbudil.

*Beautiful Miracle* - 29.díl

19. listopadu 2012 v 15:09 | Lůca:D*
Tak jsem to dopsala a máte to tady.. Uvidím, kdy zase něco přidám ! Doufám (jako vždycky :D), že si to někdo přečte ! :)

Vzbudila jsem se s bolestmi hlavy. Doufala jsem, že to všechno byl jen zlý sen, ale to bych lhala sama sobě. Nevím, co to semnou bylo. Nikdy bych to neřekla a nikdy to nebudu myslet vážně. Měla jsem vztek a jetě jsem k tomu v sobě měla 'trošku' alkoholu. Něco mi říká, že on mi to nepromine.
Vylezla jsem z postele a šla jsem do kuchyně. Bolesti hlavy se nedají vydržet. Potřebuju prášek.
Vytáhla jsem lékárničku a hledala jsem. Nemohla jsem najít ten správný prášek. Vždycky tam byl a teď zrovna ne. Jaká 'náhoda'. Něco mi říká, že ten prášek tam nebude.
"Ahoj" chichotal se Scooter, který se objevil mezi dveřmi.
"Né to neudělala !" vykřikla jsem zoufale, když mi po chvilce došlo čemu se Scoot směje.
"Ale anó, udělala." potvrdil Scoott stále se smíchem.

*Beautiful Miracle* - 28.díl

1. listopadu 2012 v 14:19 | Lůca:D*
Je to asi "trošku" delší, ale nějak jsem se zapsala :DD Berte na vědomí, že jsem se místo toho měla učit. Tak doufám, že já jako pravej šprt nedostanu hůř jak 1.. :DD
"Co studuješ Katte ?" zeptala se mě Pattie. Zatím jde všechno hladce. Mamka jen přihlíži a Pattie je víc než milá. Můj strach byl zbytečný.
"Chodím na zdravotnickou školu, ale od tý doby, co mě Scooter zasvětil do světa showbiznisu a co jsem potkala Justin jsem tam byla jen jednou." usmála jsem se a dala jsem si do pusy salát což byl náš předkrm.
"Aha" řekla zklamaně. Asi čekala, že jsem vzorný student, co nevynechá jediný den školy, ale to fakt né.
"To Selena nejdříve udělala školu a pak se naplno věnovala zpívání a svým fanouškům" pousmála se. Řekla to jako bych nebyla pro Justina dost dobrá, jako by chtěla Justinovi říct, že udělal blbost, když se s ní rozešel. Měla jsem, co dělat, abych se na místě nerozbrečela.

*Beautiful Miracle* - 27.díl

26. října 2012 v 16:39 | Lůca:D*
Další díl je tu.. Prosím čtěte a když budete chtít, tak přidám novou FFku :DD
"Dobré ráno." probudil mě známý hlas. Pomalu jsem otevřela oči a oslnilo mě slunce, které pronikalo do místnosti. Promnula jsem si oči, protáhla jsem se a zaostřila jsem na něj. Seděl vedle mě a usmíval. Zářil stejně jako to slunce možná ještě víc.
"Naposledy, když jsem se tady probudila, tak to nedopadlo zrovna nejlépe !" zamyslela jsem se. Justinovi se svrásčilo čelo a podíval se do země. Neuvědomila jsem si, co říkám. Nechtěla jsem, aby byl smutný.
"Promiň.. Zapomeň na to, co jsem řekla a nahoď ten svůj nádherný úsměv." povzbudila jsem ho. Usmál se a věnoval mi letmý polibek.

*Beautiful Miracle* - 26.díl

12. října 2012 v 16:50 | Lůca:D*
Že by další díl ? :DD Možná potěším ty dvě holky, co to čtou... :DDD Jinak kdeby to někoho zajímalo začnu psát new ffku.. Třeba tu někdo bude číst ;)
Utíkal semnou po pláži přímo k moři.
"To neuděláš !" vykřikla jsem se smíchem.
"Ale udělám !" zasmál se. Už jsme byli na kraji moře. Justim pomalu a jistě šel hlouběji do moře. Už jsem cítila jak se mě voda dotýká. Ten pocit, celým tělem mi přejel mráz, voda byla hodně studená. Přitiskla jsem se k Justinovi a on se zasmál.

*Beautiful Miracle* - 25.díl

8. října 2012 v 20:20 | Lůca:D*
Máme tu další díl.. Zase kulatej :D Vím, že to nikdo nebude číst, ale mě to baví ;)
Justin se Scooterem měli pravdu asi nebyl dobrý nápad chodit do školy. Nechápu to, minule si mě nikdo nevšim a dnes by se semnou všichni chtěli kamarádit. Nejhorší na tom jsou ty otázky typu 'Jste s Justinem spolu ? Musela jsi se citít hrozně, když políbil Selenu !' oni ani netuší jak se cítím. Zkoušela jsem dělat, že je mi to jedno, ale nejde to.

*Beautiful Miracle* - 24.díl

2. října 2012 v 20:29 | Lucinka:-*

*Beautiful Miracle* - 23.díl

29. září 2012 v 12:39 | Lůca=*
A máme tu další díííl :DD Přečteš -> komentuj

*Beautiful Miracle* - 22.díl

23. září 2012 v 18:19 | Lůca=*
Tenhle díl jsem napsala za asi dvě hodiny.. Možná se vám to zdá hodně, ale pro mě je to málo.. Většinou to píšu tak týden :DDD Červený je to schválně ;)

*Beautiful Miracle* - 21.díl

20. září 2012 v 15:00 | Lůca=*
Prosím čtěte to :DD

*Beautiful Miracle* - 20.díl

9. září 2012 v 18:00 | Lůca:D*
Máme tady kulatej dííl ;)

*Beautiful Miracle* - 19.díl

21. srpna 2012 v 18:00 | Lucinka:-*
PŘEDNASTAVENO
Teď někde budu jezdit na koni, ale budu myslet na vás a budu vynervovaná z toho jestli si to někdo přečet.. Tak mi prosím udělejte radost :DD

*Beautiful Miracle* - 18.díl

7. srpna 2012 v 8:49 | Lůca:D*
Dnes už nic nepřidám.. Tak doufám, že si to přečtete :D Je to krátký ;)

*Beautiful Miracle* - 16.díl

22. července 2012 v 16:00 | Lůca:D*
PŘEDNASTAVENO .. Doufám že si to někdo přečte :DD

*Beautiful Miracle* - 15.díl

26. června 2012 v 20:09 | Lůca=*

*Beautiful Miracle* - 14.díl

23. června 2012 v 14:29 | Lůca=*
Je to možná delší, ale neva ne ? :D

*Baeutifl Miracle* - 13.díl

17. června 2012 v 14:39 | Lůca:D*
Mám tu nový díl.. Není to dlouhý tak si to prosím přečtšte =)

*Beautiful Miracle* - 12.díl

15. června 2012 v 20:29 | Lucinka:-*
Po dlouhý dobe mám další díl =) V poslední době jsem nemla čas aj mi to moc nešlo psátt. Jinak chtěla bych poprosit když si to přečtete, tak prosím napište názor = komet. =) Děkuji =) Jïnak neí to moc dlouhý

*Beautiful Miracle* - 11.díl

11. června 2012 v 14:19 | Lucinka:-*
Ten to díl je příšerný.. Snad bude 12 lepší ;)

*Beautiful Miracle* - 10.díl

8. června 2012 v 14:49 | Lucinka:-*
Utíká to rychle.. Je tu 10 díl..
 
 

Reklama

Děkujeme za návštěvu :)